Brow lamination bij Lumé Beauté, een van de behandelingen op de prijslijst

Prijzen · IJsselstein

Prijslijst: wimpers, wenkbrauwen en make-up in IJsselstein

Bij Lumé Beauté in IJsselstein kost een lash lift €54,95, of €59,95 met verven. Een nieuwe set wimperextensions kost €89,99 (One by One) of €119 (Volume). Brow lamination is €56,95 en wenkbrauwen waxen en epileren €23,50. Glam make-up kost €70. Je boekt via WhatsApp bij Suzanne.

Alle prijzen op één lijst, zodat je vooraf weet wat je afspraak kost.

Door Suzanne van Straten · bijgewerkt

Vrijblijvend · snel een eerlijk antwoord

“De afspraken zijn altijd supergezellig en het resultaat is iedere keer top.”

Google-review over wimperextensions en brow lamination, oktober 2026
Lees de reviews
  • 5,0 op Google

    Reviews van klanten van Suzanne, oktober 2026.

  • Eén prijslijst

    Dezelfde prijzen als in de salon aan de Schuttersgracht.

  • 10+ jaar ervaring

    Nooit overdone, alleen wat bij jóu past.

Prijzen wimperextensions

Een nieuwe set duurt 1 tot 1,5 uur. Opvullen doe je elke 2 à 3 weken; hoe sneller je terugkomt, hoe minder je betaalt.

WimperextensionsOne by OneVolume
Nieuwe set€89,99€119,00
Opvullen week 1€27,50€32,50
Opvullen week 2€37,50€42,50
Opvullen week 3€47,50€52,50
Opvullen week 4€57,50€62,50
  • Nieuwe set

    One by One
    €89,99
    Volume
    €119,00
  • Opvullen week 1

    One by One
    €27,50
    Volume
    €32,50
  • Opvullen week 2

    One by One
    €37,50
    Volume
    €42,50
  • Opvullen week 3

    One by One
    €47,50
    Volume
    €52,50
  • Opvullen week 4

    One by One
    €57,50
    Volume
    €62,50

Extensions verwijderen kost €17, of €25 als ze in een andere salon zijn gezet. Meer over wimperextensions.

Prijzen lash lift en wimpers verven

Een lash lift duurt 60 minuten en blijft 6 tot 8 weken mooi.

BehandelingPrijs
Lash lift, zonder verven€54,95
Lash lift & tint, met verven€59,95
Alleen wimpers verven€18,50
  • Lash lift, zonder verven

    Prijs
    €54,95
  • Lash lift & tint, met verven

    Prijs
    €59,95
  • Alleen wimpers verven

    Prijs
    €18,50

Meer over de lash lift.

Prijzen brow lamination

Brow lamination duurt 45 minuten en blijft 4 tot 6 weken mooi.

BehandelingPrijs
Brow lamination€56,95
Brow lamination met hybrid verf€66,95
  • Brow lamination

    Prijs
    €56,95
  • Brow lamination met hybrid verf

    Prijs
    €66,95

Meer over brow lamination.

Volle, in model gelegde wenkbrauwen, door Suzanne
Brow lamination duurt 45 minuten en blijft 4 tot 6 weken mooi.

Prijzen wenkbrauwen

Waxen en epileren duurt 20 tot 30 minuten. Tieners betalen hetzelfde als volwassenen.

BehandelingPrijs
Waxen & epileren€23,50
Waxen, epileren & verven (normaal)€32,95
Waxen, epileren & verven (hybrid)€41,95
Waxen, epileren & verven (binnen 3 weken)€29,50
Wenkbrauwen verven (normaal)€17,50
Wenkbrauwen verven (hybrid)€26,95
  • Waxen & epileren

    Prijs
    €23,50
  • Waxen, epileren & verven (normaal)

    Prijs
    €32,95
  • Waxen, epileren & verven (hybrid)

    Prijs
    €41,95
  • Waxen, epileren & verven (binnen 3 weken)

    Prijs
    €29,50
  • Wenkbrauwen verven (normaal)

    Prijs
    €17,50
  • Wenkbrauwen verven (hybrid)

    Prijs
    €26,95

Meer over je wenkbrauwen laten doen.

Prijzen make-up

Make-up boek je via WhatsApp. In het weekend kan het op afspraak.

BehandelingPrijs
Glam make-up, 60 minuten€70
Haren krullen (steampod)€25
Bruiloftsgasten, soft glam, per persoonvanaf €50
Make-up aan huis, vanaf 4 personenvanaf €75
Sweet 16 make-up met haren krullen€79,95
Bruidsmake-up met proefsessie€295
Bruidsmake-up zonder proefsessie, op aanvraag€150
Reiskosten vanaf IJsselstein€0,45 per km
  • Glam make-up, 60 minuten

    Prijs
    €70
  • Haren krullen (steampod)

    Prijs
    €25
  • Bruiloftsgasten, soft glam, per persoon

    Prijs
    vanaf €50
  • Make-up aan huis, vanaf 4 personen

    Prijs
    vanaf €75
  • Sweet 16 make-up met haren krullen

    Prijs
    €79,95
  • Bruidsmake-up met proefsessie

    Prijs
    €295
  • Bruidsmake-up zonder proefsessie, op aanvraag

    Prijs
    €150
  • Reiskosten vanaf IJsselstein

    Prijs
    €0,45 per km

Meer over make-up.

Goed om te weten

Veelgestelde vragen

Kort en eerlijk, zodat je weet waar je aan toe bent.

Betalen tieners minder?

Nee, tieners betalen voor hun wenkbrauwen hetzelfde als volwassenen.

Wat kost opvullen van wimperextensions?

Vanaf €27,50 (One by One) of €32,50 (Volume) als je binnen een week terugkomt. Na vier weken is het €57,50 of €62,50.

Zijn er reiskosten bij make-up aan huis?

Ja, €0,45 per kilometer vanaf IJsselstein, plus eventuele parkeerkosten. Aan huis kan vanaf vier personen.

Wat is de goedkoopste behandeling?

Wenkbrauwen verven, voor €17,50. Alleen je wimpers verven kost €18,50.

Kost terugkomen voor je wenkbrauwen minder?

Ja. Kom je binnen 3 weken terug voor waxen, epileren en verven, dan betaal je €29,50 in plaats van €32,95.

Suzanne van Straten, eigenaresse van Lumé Beauté
Suzanne van Straten

Afspraak maken

Een afspraak maken

App Suus via WhatsApp of bel 06 5708 1475. Je vindt haar aan de Schuttersgracht 12C in IJsselstein.

Vrijblijvend · snel een eerlijk antwoord

Liever zelf een tijd kiezen? Boek online in de agenda van de salon.

Plan je afspraak bij Lumé Beauté in IJsselstein

Behandelingen vanaf €17,50.

Weet je wat je wilt? App Suus en plan je afspraak; je krijgt snel antwoord.

Twijfel je wat je nodig hebt, dan zeg ik eerlijk wat het kost.

Boek via WhatsApp

Vrijblijvend · snel een eerlijk antwoord

Boek via WhatsApp